Online marketing

Pokiaľ beriete vašu online prezentáciu naozaj vážne, vďaka online marketingu získate požadované výsledky. Náš tím nastaví marketingové stratégie pre vašu firmu presne na mieru, navrhne riešenia, ktoré splnia vaše ciele a napokon zabezpečí online marketing, ktorý bude reálne fungovať.

Online priestor vám môže veľa dať, ale aj veľa vziať. Zverte marketing do rúk profesionálom, venujte sa svojmu podnikaniu a my sa postaráme, aby vás ľudia našli.

Objednať online marketing

Tvorba webstránok a e-shopov

Ponúkame tvorbu webov a e-shopov, ktoré budú nielen dizajnovo príťažlivé, ale aj perfektne funkčné a reprezentatívne. Webové stránky sú jedným z najdôležitejších krokov k stabilnej značke, a preto im v Abstract venujeme dostatok času a energie, čo potom povedie k úspechu vášho biznisu.

Náš tím pre vás okrem prezentačných webových stránok firemnej identity vytvorí aj plnohodnotný e-shop, osobné stránky, landing page,webový portál, blog, magazín, portfólio, alebo iný druh webu. Kvalitné eshopy z našej dielne zase posunú vaše predaje na vyššiu úroveň.

Jednoducho kvalitná a spoľahlivá tvorba webstránok a e-shopov na mieru!

Firemná identita

Abstract sa postará o celkovú firemnú identitu vašej spoločnosti a zabezpečí jednotnú líniu – počnúc výberom farieb cez logo až po dizajn webu. Brandingu sa venujeme dôkladne a detailne a ku každému projektu pristupujeme individuálne. Sme si stopercentne istí, že s vašou novou firemnou identitou budete spokojný.

Náš tím vaše podnikanie oblečie do príťažlivých a reprezentatívnych šiat, ktoré budete milovať nielen vy, ale najmä vaši zákazníci.

Chcem firemnú identitu

Content marketing, SEO a reklama

Na tom, čo dáte na svoju webovú stránku, záleží! V Abstract to chápeme, a preto zabezpečíme kvalitný obsah pre váš web, postaráme sa o splnenie všetkých aktuálnych SEO kritérií a nastavíme PPC reklamu na mieru a tak, aby naozaj spĺňala vaše potreby a požiadavky. Kvalitný content marketing tak poskytne bohatý traffic na váš web a zvýši tak nielen návštevnosť, ale aj predaje.

Nehádajte – nechajte obsah vášho webu na nás a vy sa iba kochajte výsledkami!

Mám záujem
250
+

dokončených
projektov

80
+

spokojných
zákazníkov

35
+

klientov
v správe

5

rokov
v brandži