Základné informácie

  Napíšte, prosím, presný obchodný názov vašej spoločnosti a súčasnú alebo plánovanú adresu e-shopu.
  Napr. starý e-shop už nespĺňa požiadavky našich zákazníkov, potrebovali by sme vytvoriť nový. Rozhodli sme sa rozšíriť naše služby o predaj produktov, potrebujeme vytvoriť e-shop, ktorý nám to umožní a pod.
  Ako sa odlišujete? Máte nižšie ceny, unikátne produkty? Čo na vás oceňujú vaši existujúci zákazníci, prípadne ako chcete na trhu zaujať? Vymenujte aspoň 3 výhody.
  Uveďte aspoň 3 www adresy, príp. názvy spoločností vašej priamej konkurencie.
  Napr. rodiny s deťmi, dospelí vo veku od - do, mestskí ľudia, vek 18 - 30, ženy/muži,...

  Analýza súčasného stavu

  Táto časť briefu sa zaoberá otázkami ohľadne vášho existujúceho e-shopu. V prípade, že momentálne nedisponujete žiadnym e-shopom, otázky v tejto časti, prosím, preskočte.
  Vymenujte, príp. opíšte tie časti e-shopu, ktoré sú kľúčovou časťou vášho biznisu, prinášajú vám najvyšší zisk alebo sú najviac navštevované. Napr. doplnková služba požičovňa, záručný a pozáručný servis, dovoz a inštalácia zakúpeného tovaru, konzultácie, podstránka najčastejšie kladené otázky a pod.
  Opíšte, prosím, vizuálne elementy alebo časti obsahu, ktoré by sa mali zachovať zo súčasného e-shopu. Napr. logo, farebná schéma, navigácia, pravidlá v pomenovávaní a pod.
  Uveďte dennú, týždennú a mesačnú návštevnosť.

  Stratégia realizácie

  Táto časť briefu sa zaoberá otázkami ohľadne vášho existujúceho e-shopu. V prípade, že momentálne nedisponujete žiadnym e-shopom, otázky v tejto časti, prosím, preskočte.
  Opíšte čo a v akom časovom horizonte chcete dosiahnuť. Napr. do 3 mesiacov získať 300 objednávok.
  Uveďte, prosím, URL adresu, kde sa funkcionalita nachádza alebo printscreen.

  Produkty a štruktúra

  Uveďte produkty alebo služby, ktoré sú vaším kľúčovým biznisom.
  Napr. filtrovanie podľa ceny, značky, farby, veľkosti, noriem, vlastností a pod.
  Napr. export v XML feede, synchronizácia so skladovým systémom.
  Táto informácia je dôležitá pri návrhu dizajnu vášho e-shopu, aby dizajnér vedel, s čím môže pracovať, ako môže riešiť náhľady produktov, identitu e-shopu a pod.

  Modulácie a funkcionalita

  Aké sú vaše požiadavky na platobné a dopravné moduly? Napr. platobné moduly TrustPay, PayPal, CardPay, platba na faktúru, doprava na dobierku, kuriér, balíkomat a pod.
  Napr. porovnanie produktov, pokročilé možnosti filtrovania, diskusné fórum, blog, feed pre Heureku a pod.
  Napr. podstránku s recenziami, blog s odbornými článkami s odvetviami a pod.

  Napojenie na ekonomický / skladový softvér

  Napr. Pohoda, Helios, Kros a pod.
  Napr. export cien, dostupnosť tovaru, obrázkov a popisov smerom do e-shopu, import nových objednávok, zákazníkov do systému a pod.

  Doména a hosting

  Detaily výroby

  Ak máte stanovený rozpočet, uveďte ho, prosím, sem. V prípade, že nemáte stanovený rozpočet, prosím, uveďte finančný interval pre tento projekt.